ÖVRIGT / Speglar / Spegel 7939820
nr 793 9820
Nyrokoko, Bemålad, 107 x 103
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:37:49
100 kr
350 kr
200 kr
400 kr
6
600 kr
6
800 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.